Vārda dienu svin: Astra, Astrīda
Galvenā Akcijas Jaunumi Notikumi Katalogs Raksti Ieteikt Saņemt jaunumus Reklāma Kontakti
 
   
   
 
Jaunas vietas

Lidojošā Varde

Elizabetes iela 31A, Rīga
AprakstsKarte
Ēdienkarte
Galerija
Video
Atsauksmes
Akcijas
Jaunumi
Notikumi
Raksti
Mana atsauksme:
Atsauksmes
Pavisam atsauksmes: 1
Pievienoja: Dzintra, atsauksme par Lidojošā Varde
KAS NOTICIS AR ĒDIENA KVALITĀTI?
Diemžēl, 1. maija pēcpusdienā bija ne visai patīkamas emocijas pēc Lidojošās vardes apmeklējuma ar radinieku no ASV. Tā kā dzīvoju netālu un L.V. esmu bijusi daudzkārt, tad bija pārliecība, ka arī šoreiz virtuve nepievils. Vilšanos sagādāja jau uzkoda,- rullīši (pat vairākkārt šeit pārbaudīta lieta). Pirmkārt,-tie "sarāvušies" divreiz mazāki un kļuvuši ļoti kokaini ar dīvainu pildījumu (cietiem zirņiem). Mērcīte,- izteikts lielveikala pudeles variants. Cerēju uz tomātu krēmzupu, ka vismaz tā attaisnos cerības. Diemžēl, tā vairāk atgādināja sarkanu biezputru, kurā siera spirāļu ritulis radīja problēmas dabūt zupu karotē, kur nu vēl estētiski mutē.
Par apkalpošanu,- tika atnesti 3 šķīvīši kopējai uzkodai, bet tikai 2 dakšiņas. Maizes groziņā (sviesta) glāzītes ar cietas mīklas beciņām(?). Arī tās pāris maizes šķēles bija ar super sakaltušu garozu. Daudz visādu nevajadzīgu, nebaudāmu nieku, bet rezultātā,- vilšanās. Būtu izteikusi savas pretenzijas tūlīt pēc maltītes, bet bija neērti no tālā ciemiņa.
Man ļoti žēl, ka bija jāpiedzīvo vilšanās, jo līdz šim visiem uzteicu "ilgdzīvotāju" Lidojošo vardi....
Ēdienu kvalitāte:2
Ēdienkartes izvēle:3
Apkalpošana:2
Atmosfēra:4
 
Kopā:2.8
Apmeklējuma datums: 01-05-2017
Atsauksme pievienota: 01-05-2017

Netālu atrodas:

UZBEGIMS - UZBEKU NACIONĀLĀS VIRTUVES RESTORĀNS RĪGĀ. VISUS ĒDIENUS GATAVO TIKAI UZBEKU PAVĀRI ZIMANTOJOT TRADICIONĀLĀS RECEPTES, KAS PAVER ĪPAŠAS NACIONĀLĀS VIRTUVES IEZĪMES, KURAS VIJĀS AR VIETĒJĀM PARAŽĀM UN TRADĪCIJĀM.
Mēs esam gatavi pārsteigt Jūs ar viesmīlību un rūpēm. Piedāvājam dalīties restorāna "Alberta 13" pastāvīgo apmeklētāju pieredzē, kas ar prieku atgriežas pie mums atklāj jaunas gaisotnes un virtuves nianses. Restorāna interjers harmoniski iekļaujas kopējā ēku arhitektūras ansamblī Alberta ielā. Ēkas pārstāv senākās Jūgendstila tradīcijas. Izcila virtuve, demokrātisks stils un mājīga atmosfēra gaida Jūs restorānā "Alberta 13".
Pēdējais komentārs
Edgars par Restorāns MaMa
Baigi laba vieta. Liels TV ekrāns, mīkstas mēbeles un Baikals. Ko gan vairāk var vēlēties! :)
 
 
 
 
Mēs iesakam
Notikumi
 
 
 
       
   
67-20-20-20
27-20-20-20
   
Katalogs Notikumi Jaunumi Akcijas Galvenā
Raksti Ieteikt Saņemt jaunumus Reklāma Kontakti
Mūsu QR kontakti
Lietošanas noteikumi